O nas

I have a dream...

Zaczęło się od Grześka – naszego CEO, szerzej znanego jako George. Parę lat temu postawił sobie jasny cel – pomóc udać się na studia za granicą tylu osobom na świecie, ilu się da. Wiedział, że świat międzynarodowej edukacji nie do końca jest sprawiedliwy, ale można go naprawiać.

Zebrał znajomych i razem zaczęli rozwijać internetową platformę, która pomogłaby zarówno studentom w aplikacji na studia, jak i przedstawicielom szkół, którzy maja wgląd w to czym interesują się przyszli i obecni studenci.

Takie było marzenie. Zbyt duże, żeby spełnić je samemu. Tak pojawił się Drake International – światowy potentat HR, który w nas uwierzył.

Startup

I wyruszyliśmy! To w tym roku nasze kręgi zasiliły talenty z całego świata. Team MeStudent to Polacy, Chińczycy, Meksykanie, Wietnamczycy, Hiszpanie, Japończycy, którzy ciężko pracują nad platformą.

W tym samym okresie pomogliśmy naszym pierwszym kandydatom rozpocząć naukę w Australii.

Następny cel? Pokazać nasza platformę światu. Cała naprzód!

To działa!

I to jak! Nasza platforma MeStudent ruszyła i nie traci rozpędu. Nasza społeczność rośnie, a nasz team to już blisko 40 osób. Niektórzy z nas używali platformy jako studenci zanim dołączyli do Teamu. Wszyscy razem tworzymy MeStudent.

Dalej pracujemy nad ulepszaniem i usprawnianiem naszego panelu Społecznościowego i Aplikacji na Kursy.

Przyszłość należy do nas

Chcemy dac równe szanse aplikacji na studia wszytkim, a Australia to nasz pierwszy cel. Aby to było tak proste, że klikasz i lecisz. Nasze kolejne cele? Każdy kolejny kraj na świecie.

Dołącz do MeStudent

Studenci z całego świata w jednym miejscu. Stań się jednym z nich.